Zinde Enerji sizlere benzersiz bir amel teklifi sunuyor. zindEnerji tavsiye pazarlaması ile insanların tasarruf etmelerini sağlar.

Geniş mahsul ve hizmet yelpazesi ile dikkat çeken kampanyaları müşterilerinin hizmetine sunan, Bayilik sistemi ile temsilerinin hayallerini gerçekleştirmelerine destek olan. Temsilcilerine mahsul satın almadan hizmet satışıyla da ilave gelir kazanmasını sağlayan, Temsilcilerin etik çalışma ilkelerini destekleyerek ve muhafaza edecek bir yapıda geliştirilmiş kazanç sistemi ile çalışan bir şirkettir.

zindEnerji Bayilik Sistemi:

Belirli şart ve sınırlar içinde, işin idare ve organizasyonuna ilişkin daimi disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, müstakil yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve daimi bir amel ilişkisidir.

zindEnerji, başarılı bir amel fikri etrafında toplanmış ufak girişimcilerin, büyük firma gibi davranmasını sağlar.

zindEnerji tavsiye pazarlaması ile bireysel ve profesyonel bayilikler vererek temsilcilerinin kendi işlerini kurmalarını sağlıyor. Gerekli bütün teknik ve eğitim desteği zindEnerji tarafından sağlanıyor.

Bireysel Bayilik Nedir?
Bireysel bayiler sadece tavsiye ederek çevresindeki insanların zaten kullandıkları elektrik, telefon, internet, doğalgaz gibi faturalarından daimi bir gelir elde ediyorlar ve sattıkları ürünlerden prim elde ediyorlar.

Profesyonel Bayilik Nedir?

Profesyonel bayiler bireysel bayilere ilave olarak kendilerine verilen web sayfası ile kurdukları organizasyon gelirlerine ve kariyer yapma fırsatına sahip olmaktadırlar.

Kimler Bayi Olabilir?

✔Ek gelir yaratmak isteyenler

✔Benim çevrem geniştir diyenler

✔Kendi işinin patronu olmak isteyenler

✔Kazandıran prim yapımızla kendi gelirini kendisi belirlemek isteyenler

✔Girişimci ruha sahip olanlar

✔Yaratıcı çözümler getirenler

✔Hedefleri ve hayalleri olanlar!