E.C.A.
Uzman Kombi Servis Hizmetleri

Yaşam alanları olan evleri ya da ofis ve işyerleri vb. gibi yerlerin soğuk kış günlerin istekleri karşılayacak şekillerde ısınması önemli konulardan bir tanesi olmaktadır. Kombiler temizlenmediği ve gerekli bakımları yapılmadığı zamanlarda birçok sorunları da beraberinde getirmektedir. Bizlerde yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz Kombi servisimiz hakkında detaylı ve merak ettiğiniz konuları uzmanlardan almak isterseniz eğer, bizlere 0538 206 55 14 numaradan kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ekip Elemanlarımız

Günümüz teknolojisinde özellikle kombi temizleme ve özel bakım cihazları sürekli olarak değişerek daha da gelişmiş ürünler karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada sizlere hizmet veren ekip elemanlarımızda bütün bu cihazların özel eğitimlerini alarak garantili, kaliteli ve deneyimli hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda elemanlarımız her ay da sınavlara tabi tutulmaktadır ve devamlı olarak yüksek not alarak bilgileri de ölçülmektedir. Bu durumlarda ise gelişen teknolojiden asla geri kalınmamaktadır.

Hizmet Araçlarımız Nedir?

Hizmet kapsamında hizmet verdiğimiz araçlarımızın hepsinde anında ve oldukça hızlı şekillerde sorunları önleme açısından yedek parçalar ile donatılmıştır. Bu durumlarda ise, günlük olan iş bitirme işlemlerimiz ve sayılarımızda maksimuma çıkararak siz değerli müşterilerimizin zamanını da geçirmemiş oluyoruz. Aynı zamanda araçlarımız bakımlı olası sorunlara sebebiyet vermeden gerekli işlemleri karşılamaktadır.

Bakım Arazı Servis Hizmetlerimiz

Kombilerin bakımları ve onarım işlemleri mutlaka her yıl boyunca belli aralıklar ile yapılması gereken bir işlem olmaktadır. Bakımları yapılmayan kombiler ise daha içerisinde tortu, kireç kalıntıları, çamur vb. gibi istenmeyen bakterileri oluşturduğu için ısınmayı engeller, bu durumlarda ise soğuk kış aylarında ne kadar yakarsanız yakın istediğiniz sıcaklıkları kesinlikle elde edemezsiniz. Bizlerde yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile kombi servisi olarak bütün İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında istediğiniz her an kombilerinizin tamirini ve bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Kombilerinizde meydana gelen arızalar, bakım ve onarım işlemleri konusunda uzman olan ekiplerimiz ile kaliteli ve 1 yıl boyunca garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda şirketimiz ile çalışma standartlarına uygun olarak hizmetlerini gerçekleştirirken, vergiye bağlı olarak resmi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Yedek Parça Ve Servis Hizmetlerimiz Nedir?

Deneyimli ve bütün işlemlerini kaliteli ayrıca garantili sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin daha iyi sonuç ve netice alabilmesi için servis hizmetlerimiz sorunsuz sunularak yedek parça satışlarımız da bulunmaktadır. Kombi alanında istediğiniz ve ihtiyacınız olan bütün yedek parçaları ve aynı zamanda gerekli kombi aksesuarlarını servisimiz tarafından kısa sürede temin edebilirsiniz.

7/24 Kombi Arızalarınızda Yanınızdayız

Kış aylarından insanların ortak sorunlarından bir tanesi ise zamansız bozulan ve çalışmayan kombiler olmaktadır, özellikle de soğuk aylarda bebekli ya da hasta kalan evlerde ya da iş yerlerinde bozulmalar yaşanarak sorunlara neden olmaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekmektedir ki ısıtma cihazları olan kombilerin yılda en az 1 defa olmak üzere gerekli bakım, temizlik ve onarım işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Kombi cihazlarınızın gerek sıcak su gerek ise peteklerde ısınma sorunlarına ve herhangi aksiliklere sebebiyet vermemesi için ayrıca düşük yakıt ve ekonomik bir hizmet almak için de bakımlarının yapılması zorunlu bir hal almaktadır.

Peteklerde tıkanıklık olduğunda ya da kombilerde herhangi bir arıza sonucunda istenilen sıcaklıklar elde edilmez ve çok fazla yakmanıza rağmen istediğiniz sonuçlar elde edilmez bu da hem maddi hem de manevi sorunlara neden olur. Sizlerde bu sorunları yaşıyorsanız eğer, konusunda uzman ve deneyimli olan firmamıza 7/24 saat boyunca her türlü kombi arıza şikâyetlerinizde bulunarak bu sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Kaliteli ve garantili bir hizmet almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.